Moto Days Palanga

18.06.2020

Honda Moto Days keliauja prie jūros!

Pirmąkart tradicines “Honda” motociklų dienas surengsime Vakarų Lietuvoje! 

Galėsite išbandyti sezono naujienas – 2020 metų Africa Twin bei Africa Twin Adventure Sports, naujus CB650R ir CB500X ir iš pagrindų atnaujintą stilingąjį CMX500 Rebel.

Bandomieji važiavimai vyks liepos 3 – 4 dienomis. Startuojame iš “Atostogų parko” Venecijos akl. 2, Žibininkuose.

Bandomojo važiavimo kaina – 20 Eur. Pasirinkite išbandomą motociklą ir važiavimo datą. Tuomet perveskite registracijos mokestį į UAB Nippon Auto atsiskaitomąją sąskaitą LT53 7300 0101 2921 0668. Pavedimo lauksime 24 val. po registracijos. Jei registracijos neapmokėsite, po 24 val. ji bus atšaukta.

Mokėjimo paskirtyje nurodykite išbandomą motociklo modelį.

Renginio vietoje neturėsime galimybių priimti mokėjimų kortelėmis bei apskaityti grynųjų pinigų. Todėl prašome registraciją apmokėti iš anksto.

Jei dėl registracijos ar apmokėjimų kiltų papildomų klausimų, drąsiai kreipkitės į ‘Nippon Auto’ motociklų padalinio vadovą Artūrą Vilpišauską, arturas.vilpisauskas@nipponauto.lt, +370 655 39464

Kaip visada – prieš kiekvieną važiavimą apie 10 min. skiriama instruktažui. Išbandomą motociklą atsakingai rinkitės įvertinę savo vairavimo įgudžius. Technika apdrausta ir pataisoma, bet sveikata ir saugumas svarbiau.

Lekiam prie jūros ir laukiame Jūsų!

REGISTRACIJA BAIGĖSI

Bandomasis važiavimas
Bandomasis važiavimas
Bandomasis važiavimas
Bandomasis važiavimas
Bandomasis važiavimas
Bandomasis važiavimas