SUKURTAS VAIRUOTI

Mūsų naujasis keturių durų „Civic“ sukurtas vairuotojams. Tai erdvus ir komfortiškas automobilis, išsiskiriantis dinamiškumu ir išmaniųjų technologijų gausa, o elegantiškas „Civic“ dizainas nepaliks abejingų.

RAFINUOTAS IR IŠSKIRTINIS

Žavesys detalės: atnaujintas dizainas ir automobilio konstrukcija. Įspūdingas 182AG VTEC TURBO variklis bei nauja važiuoklė – idealus dinamikos ir valdymo savybių derinys.

IŠMANIOSIOS SISTEMOS „HONDA SENSING“

„Honda SENSING“ – išmaniosios pagalbinės vairuotojo sistemos – naujajame keturduriame „Civic“ automobilyje komplektuojamos kaip standartinė įranga. 

ELEGANCIJA SALONE

„Civic 4D“ vidus su maloniais paliesti paviršiais apgaubia kokybe ir komfortu. Įsitaisykite patogiai – čia viskas po ranka – ir mėgaukitės kelionės malonumais.

PRAKTIŠKUMAS KASDIEN

Elegancija ir praktiškumas puikiai dera kartu. Naujojo „Civic 4D“ bagažinės talpa – net 519 litrų! Jos erdvę galite padidinti nulenkę galines sėdynes.

INDIVIDUALUS BRAIŽAS

Siūlome daug įvairių keturdurio „Civic“ personalizavimo būdų. Galite rinktis mūsų siūlomus aksesuarų paketus arba atskirus aksesuarus.

PALAIKYKITE KONTAKTĄ

„Honda CONNECT“ užtikrina, kad, pavyzdžiui, mėgstama muzika arba jūsų draugai būtų lengvai pasiekiami.

Su 7 colių jutikliniu ekranu galėsite patogiai pasiekti tai, kas jums reikalinga.

Taupo degalus

„Earth Dreams“ technologija – tai puikus galios ir ekonomiškumo derinys, o pasirinkę režimą ECON galėsite jau dabar pajausti, ką reiškia ateities variklis.

Jei prie širdies ramesnis vairavimas, patiks mūsų naujoji 7 pavarų automatinė CVT transmisija. Ji veikia sklandžiai, be vairuotojo pastangų, bet jeigu užsinorėsite, galėsite perjunginėti pavaras rankiniu būdu ant vairo įtaisytomis rankenėlėmis.