SUPERAUTOMOBILIS KASDIEN
Pulsuojanti galia, instinktyvus greitis!

Pagrindinės „Type R“, pagaminto naudojantis „Honda“ palikimu kuriant didelio galingumo automobilius, ypatybės panašios į naujojo 10-osios kartos „Civic“. Permąstytas nuo apačios iki viršaus, kad užtikrintų energingą ir labiausiai jaudinantį vairavimą trokštamu hečbeku kelyje ir lenktynių trasoje. Pasisveikinkite su galingiausiu, greičiau nei bet kada anksčiau įsibėgėjančiu, priekiniais ratais varomu automobiliu.

SUKURTAS IŠ SVAJONĖS

„Mūsų „Civic Type R“ vizija buvo užtikrinti manevringumą, kuriuo vairuotojai galėtų visiškai pasitikėti ir jaustųsi taip, tarsi automobilį galėtų vairuoti amžinai.“ Tai buvo svajonė, kuri išsipildė pagaminus „Type R“. Sukurtas, kad pasižymėtų aukštu komforto lygiu, neprilygstama salono erdve ir lenktynių trasos įkvėptu stiliumi, atitinkančiu geriausias savybes.

PERGALĖ ERDVĖS LENKTYNĖSE

„Civic Type R“ pasižymi klasėje pirmaujančia salono erdve, žemu svorio centru, didesne erdve galvos srityje ir patrauklesne vairavimo padėtimi. Naujosios sportinės sėdynės su aukštais atlošais – specialios formos su patobulintais padėkliukais ir pagalvėlėmis – yra lengvesnės nei kada nors anksčiau „Type R“ sėdynės.

Didesnė talpa
Kai neklojate gumos lenktynių trasoje, „Type R“ galima išnaudoti ir praktiškai. Įsivaizduokite savaitgalį kelionėje su keliais draugais; didelėje „Type R“ bagažinėje tilps ne tik visi vairavimo reikmenys, bet ir savaitgalio krepšiai.

SPARTUS PERJUNGIMAS

„Civic Type R“ naujoji šešių pavarų mechaninė transmisija leidžia jums suteikti žvaliausią pagreitį. Šis automobilis sulaikys jūsų emocijas ir neleis joms prasiveržti.

Naujoji apsukų suderinimo valdymo sistema užtikrina bekompromisį, artimą ir pasitenkinimą teikiantį „Type R“ ryšį su vairuotoju. Ji progresyviai veikia visuose vairavimo režimuose, leisdama jums be pastangų ir perjungimo smūgių perjungti pavaras kaip tikram profesionalui.

PUIKUS TEMPAS

Dėl puikaus visiškai naujos transmisijos ir variklio su turbokompresoriumi derinio galima labai greitai (per 5,7 s) įsibėgėti nuo 0 iki 100 km/h. Mėgaukitės, kol tai tęsiasi!