ŽINGSNIU PRIEKYJE
 DIZAINO MENAS

„Civic 5D“ prikaustys dėmesį, kad ir kur jis būtų.

Pirmasis dalykas, kuris jus sužavės, tai – žemas, aerodinamiškas profilis. Neįmanoma nepastebėti, kad šis aptakių sportiškų linijų automobilis sukurtas greičiui.

Toks, kokio tikitės

Didelės oro įsiurbimo angos ir siauros priekinės radiatoriaus grotelės sukuria agresyvaus automobilio įvaizdį. Kėbulo linijos vilnija automobilio šonais ir stogu iki pat plataus bagažinės dangčio. Akivaizdu, kodėl kiekvienas šio automobilio centimetras sukurtas teikti vairavimo džiaugsmą.

SALONO VAIZDAS

Sportiškumo jausmas neapleidžia ir viduje būtent dėl tokių dizaino elementų kaip apšviečiamos skaitmeninės skalės, lengvojo lydinio pedalai ir oda aptrauktas vairaratis. Be to, salone jausitės ypač patogiai dėl daugybės vietos kojoms, kokybiškų ir minkštų medžiagų bei prabangių sėdynių.

Erdvesnis bagažo skyrius

Dėl universalių 60:40 santykiu dalijamų nulenkiamų galinių sėdynių išplečiamos „Civic“ krovumo galimybės. Nustebsite, kas gali tilpti jūsų automobilyje. Didesnė talpa užtikrinama ir dėl plataus bagažinės dangčio, per kurį sudėti ir išimti daiktus kur kas lengviau.

VISOKERIOPAS RYŠYS

Savo išmaniajame telefone esamą informaciją ir grojaraščius galite pasiekti prisijungę per „Bluetooth®“ arba USB. Be to, naudodamiesi „Apple CarPlay®“ arba „Android Auto™“ savo telefono sąsają galite perkelti į 7 colių jutiklinį ekraną ir pasiekti programas, kuriomis galite skambinti, siųsti ir gauti žinutes*.

*Tik tam tikrose komplektacijose. „Android Auto™“ pasiekiamumas gali kisti ir priklausyti nuo geografinės vietos. „Apple CarPlay®“ ypatybės, programos ir paslaugos gali būti pasiekiamos ne visose vietose ir gali keistis.

Daugiau ryšių

Gamykloje įdiegtu internetiniu AHA™ garso įrašų grotuvu taip pat galite prisijungti prie mėgstamiausių muzikos radijo stočių, tinklalaidžių ir naujienų tarnybų. Kai automobilis stovi vietoje, galite netgi prisijungti per HDMI jungtį ir žiūrėti filmus.

VAROMOJI JĖGA

Iš pagrindų atnaujintas ir su naujos kartos varikliais, kuriais užtikrinamas puikus valdymas

Kad vairuoti „Civic 5D“ būtų dar maloniau, jam suteikta lengvesnė, bet standesnė važiuoklė. Galite rinktis iš dviejų turbokompresorinių variklių, komplektuojamų tiek su 6 pavarų mechanine, tiek su 7 pavarų CVT transmisija.

ĮKVEPIANTI GALIA

Naujos kartos varikliai – dar lengvesni ir efektyvesni

Sukūrėme du naujus turbokompresorinius variklius, kuriais naujajam „Civic“ suteikiama sportišką išvaizdą atitinkanti galia. Galite rinktis galingą ir malonų 182 AG 1,5 l VTEC TURBO arba mūsų našųjį 129 AG 1,0 l VTEC TURBO variklį. Kad ir kurį pasirinktumėte, vairuoti bus ypač malonu.

Taupus vairavimas

Abiem mažo tūrio varikliais išvystoma didžiausia galia, jie yra suderinti su technologija „Earth Dreams“, kuria tobulai sujungiamas sportiškumas ir taupumas. Šie varikliai suteikia daug malonumo, bet naudoja mažai degalų.

PASIRINKITE SAU TINKAMIAUSIĄ GREITĮ

Mėgstantiems mechaninę transmisiją „Civic 5D“ siūlo itin sklandžiai veikiančią mechaninę 6 pavarų dėžę, kurią naudojant bus galima išnaudoti visą variklio sūkių diapazoną ir mėgautis tiksliu bei sportišku pavarų perjungimu.

TAI JŪSŲ AKYS IR AUSYS

„Honda SENSING“ yra pažangus saugos funkcijų, kuriomis užtikrinamas jūsų ir jūsų keleivių saugumas, rinkinys

* Susidūrimo sušvelninimo stabdant sistema
* Įspėjimo kertant eismo juostą sistema
* Apsaugos krypstant iš kelio sistema
* Pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema
* Kelio ženklų atpažinimo sistema
* Išmanus greičio ribotuvas
* Išmanioji prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema
* Prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema su sekimu nedideliu greičiu

PAJUSKITE RYŠĮ

Vos tik įsėdę į savo „Civic“ tampate jo dalimi

Kad „Civic“ taptų dar vikresnis, peržiūrėjome ir pergalvojome kiekvieną automobilio aspektą. Visos šios technologijos buvo sujungtos į visumą, todėl galėjome sukurti, mūsų nuomone, patį pažangiausią ir sportiškiausią visų laikų „Civic“.

Svetingas

Dėl patogios vairuotojo padėties ir naujosios dviejų krumpliaračių vairo sistemos „Civic“ yra puikiai jaučiamas ir valdomas – jis džiugina įtraukiančiu vairavimu.

Tvirtai sukimba su keliu

Pakaba – nepriklausoma daugiasvirtė gale ir „MacPherson“ tipo priekyje – sureguliuota ryžtingam ir tiesioginiam valdymui.