METŲ ŠEIMOS AUTOMOBILIS
SUKURTAS DAUG DĖMESIO SKIRIANT KOMFORTUI

Atnaujinto dizaino „CR-V“ su elegantiškomis, grakščiomis linijomis niekuomet neliks nepastebėtas. Ne mažiau įspūdingas ir jo interjeras: prabangus ir erdvus salonas, kuriame yra ir daug laisvos vietos kojoms, maloniai nuteiks kiekvieną keleivį. Bet kokia kelionė „CR-V“ automobiliu teikia tikrą džiaugsmą. Be to, padidinus krovinių skyriaus erdvę, juo galima lengvai gabenti stambius daiktus.

PRITAIKYTAS TOLIMOMS KELIONĖMS

Mūsų pažangus 1,5 l VTEC TURBO variklis, komplektuojamas su 6 pavarų mechanine arba 7 pavarų CVT automatine transmisija, lemia išskirtines važiavimo charakteristikas. Galios agregatas ir nauja važiuoklė suteikia dinamiško bei sportiško vairavimo potyrių. Keliaudami naujuoju „CR-V“ būsite apsupti išskirtinio komforto. Pasirinkite maršrutą ir pirmyn!

GEROS SAVIJAUTOS OAZĖ

Įsitaisę mūsų sėdynėse su minkštos odos ar prabangaus audinio apmušalais, iškart suprasite, ką norime pasakyti. Jausitės saugiai ir patogiai. Įdėmiau apžiūrėję visą „CR-V“ saloną, pastebėsite, kiek daug jame yra kitų pažangių sprendimų.

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS VALDYMAS

Vairuotojo informacijos sąsajos privalumus papildo valdikliai ant vairo, kuriais galima reguliuoti kitas funkcijas, pavyzdžiui, garso sistemos garsumo, adaptyviosios pastovaus greičio palaikymo bei važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistemų nustatymus. Aukščiausio lygio modeliuose komplektuojamas šildomas vairas, kuris leidžia pamiršti visus nepatogumus vairuojant žiem

PALAIKYKITE RYŠĮ PER „HONDA CONNECT“

Naudodamiesi informacine ir pramogine sistema, galite klausytis mėgstamos muzikos ir palaikyti ryšį su savo draugais;

„Bluetooth®“ sąsaja arba USB jungtis leidžia naudotis išmaniajame telefone esančia informacija ir grojaraščiais. Per „Apple CarPlay®“ ar „Android Auto™“ galima stebėti telefono sąsają 7 colių jutikliniame ekrane ir naudotis skambinimo bei žinučių siuntimo ir skaitymo funkcijomis;