Naujasis CR-V Hybrid
ATSISĖDUS UŽ HIBRIDO VAIRO

„Multi-Mode Drive“ (i-MMD) sistema lemia ne tik įkvepiančias važiavimo savybes, bet ir išskirtinį efektyvumą. Penktosios kartos „CR-V“ su visiškai nauja važiuokle ir  aerodinamiškomis linijomis – tikras vairuotojo visureigis. Įlipus į saloną, pasitinka prabangi, rafinuota aplinka su pažangiausiomis pagalbinėmis vairuotojo technologijomis ir informacine bei pramogine sistema. Tai puikiai papildo kitus gerai žinomus „CR-V“ privalumus, tokius kaip komfortas, erdvumas ir universalumas.

TIESIOGINIS RYŠYS

„CR-V Hybrid“ parenka optimalų režimą ir užtikrina greitą akceleraciją bei efektyvų važiavimą.

Jame montuojamas Atkinsono tipo 2,0 l benzininis variklis ir du elektriniai varikliai (vienas varomasis, kitas kaip generatorius), kurie įgalina tris važiavimo režimus – benzininio variklio, elektrinį ir hibridinį.

„CR-V“ neturi standartinės transmisijos – jam būdingas vienas fiksuotas perdavimo skaičius, užtikrinantis sklandų galios srauto perdavimą ir suteikiantis vairuotojui daugiau pasitikėjimo. Tai hibridas, kurį galite pajusti.

SPRENDIMŲ AUTONOMIJA

Išmanioji „Multi-Mode Drive“ (i-MMD) sistema užtikrina išskirtinę dinamiką ir efektyvumą.

Dėl įrengtos i-MMD sistemos automobilis visuomet važiuoja naudodamas energiją pačiu efektyviausiu būdu. Tai reiškia, jog „CR-V Hybrid“ iš vieno į kitą sklandžiai perjungia tris režimus – elektrinį, hibridinį ir benzininio variklio. Kai įsijungia elektrinis važiavimo režimas, pasigirsta įspėjamasis garso signalas – automobilis ypač tyliai rieda. Tam tikromis sąlygomis rankiniu būdu galite pailginti važiavimo elektriniu režimu trukmę – tereikia spustelėti EV režimo mygtuką ant prietaisų skydelio. Sportinis režimas suteiks dar daugiau emocijų, leisdamas mėgautis dinamiškesniu vairavimu.

„Honda SENSING“ – tai modernių sistemų komplektas, skirtas apsaugoti jus ir jūsų keleivius.

* Susidūrimo sušvelninimo stabdant sistema
* Įspėjimo kertant eismo juostą sistema
* Apsaugos krypstant iš kelio sistema
* Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

SALONO APLINKA

Atvėrę dureles, pateksite į tikrą prabangos pasaulį.

Netrukus įsitikinsite, kokia erdvi ir komfortiška salono aplinka. Tai išskirtinis „CR-V“ privalumas. Jūs trokšite tik vieno – greičiau leistis į kelią ir mėgautis vairavimo malonumais. Naudodamiesi vairuotojo informacijos sąsaja ant vairo įrengtu valdikliu arba balso komandomis, galite pasirinkti įvairias funkcijas, tarp jų SMS žinučių ir el. laiškų rodymą, garso sistemos informaciją, telefono adresatų duomenis ir net informaciją apie automobilio techninę priežiūrą.

IŠRAIŠKINGOS LINIJOS

Hibridas dar niekuomet nebuvo toks patrauklus savo važiavimo savybėmis ir išvaizda.

Penktosios kartos „Honda CR-V“ būdinga išskirtinė forma: elegantišku paprastumu pasižymintis dizainas yra ir stilingas, ir funkcionalus. Šie dizaino sprendimai padeda kontroliuoti oro srautą kėbulo apačioje, užtikrindami geresnę degalų ekonomiją, mažesnį oro pasipriešinimą ir žemesnį triukšmo lygį. Minėtinas ne tik funkcionalumas, bet ir bendras efektingas vaizdas: „Honda CR-V Hybrid“ išsiskiria visur, kur bevažiuotų.

PALAIKYKITE RYŠĮ

Naudodamiesi informacine ir pramogine sistema „Honda CONNECT“, galite klausytis mėgstamos muzikos ir palaikyti ryšį su savo draugais.

„Bluetooth®“ sąsaja arba USB jungtis leidžia naudotis išmaniajame telefone esančia informacija ir grojaraščiais. Per „Apple CarPlay®“ ar „Android Auto™“ galima stebėti telefono sąsają 7 colių jutikliniame ekrane ir naudotis skambinimo bei žinučių siuntimo ir skaitymo funkcijomis.