TAI NE PROTOTIPAS!
100% ELEKTRINIS

Į ateitį keliaukite su švaria energija. Sportiškas elektromobilis paklūsta akimirksniu! Su judriu ir kompatišku „Honda e“ vairuoti mieste – vienas malonumas!

Praktiškas

35.5 kWh talpos baterija
Iki 222 kilometrų nuvažiuojamas atstumas
80% baterijos įkrausite per 30 minučių

ATEITIES TECHNOLOGIJOS

„Honda e“ – ypatingas kūrinys, pagrįstas į žmogų orientuota mūsų inžinerijos koncepcija. Sklandus vairuotojo ir automobilio ryšys palaikomas per pažangias išmaniąsias technologijas.

Technologijos dovanoja vairavimo džiaugsmą

Tylus, sklandus bei rafinuotas važiavimas ir žaibiškas pagreitėjimas reikiamu momentu – „Honda e“ viduje aplink specialiai sukurtą važiuoklę telkiasi daug pažangių technologijų. Automobilį varo galingas elektrinis variklis, valdomas vienu pedalu.

TOBULA FORMA

„Honda e“ kūrėme kritiškai vertindami kiekvieną detalę. Ar galime panaudoti kitokius priekinius ir galinius žibintus? Kur įrengti posūkių signalus? Kaip pagerinti aerodinamiką? Šis unikalus automobilis – mūsų pastangų ieškant atsakymų į visus šiuos klausimus vaisius. Tai tobula forma. Smagus vairuoti, saugus ir patrauklus „Honda e“ įkūnija šiuolaikines vertybes, parodydamas, kaip vairuojame šiandien ir rytoj.

KELIONĖS BE SUVARŽYMŲ

Miestas yra perkrautas ir perpildytas. „Honda e“ – visiška jo priešingybė. Įlipę į erdvų „Honda e“ saloną akimirksniu atitrūksite nuo miesto šurmulio. Rami, šviesi ir erdvi interjero aplinka primena poilsio kambarį.