SOLIDI IŠORĖ, KOKYBĖ VIDUJE

Susipažinkite – naujasis HONDA HR-V!

Solidi išorė, santūrus dizainas, aukštos kokybės salono apdaila ir be konkurencijos talpiausia bagažinė – Japonijoje pagamintas HR-V meta kokybės iššūkį miesto visureigių segmentui.

Sportiškas charakteris

HR-V Sport komplektacijoje – 182 AG galios 1.5 l VTEC variklis su turbina, nepaliksiantis abejingų.

Neprilygstamas talpumas

Didžiausia bagažinė savo klasėje bei išskirtinė HONDA “Magic Seats” sistema, leidžianti pasiruošti bet kokiai kelionei.

Žavesys paprastume

Grakščios kėbulo linijos ir solidi automobilio išvaizda iš bet kurio apžvalgos kampo.

Pirmyn į kelionę!

Talpus automobilio salonas ir puiki triukšmo slopinimo sistema leis mėgautis maloniais kelio pojūčiais.

Iš išorės į vidų

Po kompaktiška HR-V visureigio išore slepiasi be galo erdvus ir talpus salonas – atrodytų lyg vairuotum didelį automobilį. Sėdynių sistema „Magic Seats“ suteikia daug įvairių galimybių padidinti krovinių skyriaus erdvę, lanksčiai pritaikant ją prie savo poreikių.

HR-V visureigyje montuojama „Honda CONNECT“ sistema.

Naudodamiesi jos centriniu jutikliniu ekranu, galite lengvai prieiti prie savo mėgstamos muzikos ir palaikyti ryšį su savo draugais.

* Personalizuotas pradžios ekranas
* „Bluetooth“
* Daugiau ryšio galimybių

HR-V išsiskiria įkvepiančia dinamika ir mažomis eksploatacinėmis išlaidomis.

Naujajam HR-V siūlomi trys galios agregatai – greitai reaguojantis 130 AG 1,5 l i-VTEC ir sportiškas 182 AG 1,5 l VTEC turbo-benzininis bei efektyvus 120 AG 1,6 l i-DTEC dyzelinis varikliai. Visuose varikliuose įdiegtos paprastos, bet išmanios „Idle Stop“ ir ECON funkcijos, padedančios taupyti degalus ir padidinti našumą.

Transmisijų pasiūla
Priekiniais ratais varomas HR-V gali būti komplektuojamas su 6 pavarų mechanine pavarų dėže arba su 7 pavarų automatine bepakope CVT transmisija ir pavarų perjungimo svirtelėmis ant vairo, kad būtų galima mėgautis sportišku vairavimu pagal nuotaiką.

Technologijos, galinčios naudingai pasitarnauti dabar ir ateityje.

Mums patinka kurti automobilius, dovanojančius tikrą vairavimo džiaugsmą. Toks yra ir mūsų naujasis, greitai reaguojantis 1,5 l VTEC TURBO variklis, montuojamas HR-V Sport komplektacijoje. HR-V Sport siūlo dinamiško ir energingo vairavimo užtaisą, neaukodamas kasdienio praktiškumo, salono ir bagažinės erdvės ar nedidelių eksploatacijos išlaidų.