CRF450L

CRF450R krosinio motociklo pagrindu sukurtas naujasis „Honda“ dvigubos paskirties legalus keliuose motociklas pasižymi tvirta ir lengva važiuokle, puikiai paklūstančia net atliekant sudėtingiausius manevrus, ir galingu bei ypač našiu varikliu. Dėl patvarių aukštos kokybės dalių motociklas nereikalauja dažnos techninės priežiūros, tad galėsite mėgautis savarankiška, rūpesčių nevaržoma kelione.

Tobulas dvigubos paskirties motociklas turi pasižymėti daugeliu savybių. Bekelėje svarbus nedidelis svoris, efektyvus stabdymas ir manevringumas – visa tai leidžia išlaikyti bekelės išbandymus. Jo variklis turi generuoti didelę galią naudojant linijinį sukimo momentą – tokia galia yra itin naši ir leidžia motociklininkui išlaikyti visišką galinio rato sukibimą su bet kokiu paviršiumi.

 

Visi privalumai, leidžiantys mėgautis bekele, naudingi ir išvažiavus pasivažinėti po miestą. Nedidelis, vikrus dvigubos paskirties motociklas be vargo prasmunka siauriausiais skersgatviais, įveikia duobes ir lengvai aplenkia kitus eismo dalyvius dėl pažangios greitėjimo žema pavara sistemos. Taip pat svarbu, kad motociklas būtų patvarus ir patikimas – nesiožiuotų užvedamas ir nereikalautų dažnų apsilankymų techninės priežiūros servise.

Lenktyniniai automobiliai – solidi bazė, nuo kurios galima pradėti kurti dvigubos paskirties modelį. Tačiau iki to – dar ilgas kelias. Lenktyniniai motociklai reikalauja intensyvios techninės priežiūros, kuri atgraso motociklininkus mėgėjus, norinčius tiesiog paspausti užvedimo jungiklį ir nevaržomai mėgautis šiuo savo laisvalaikio pomėgiu. Be to, menkai viešajam eismui pritaikyti lenktyniniai motociklai pasižymi nepatogiais naudoti ir nepatvariais pagrindiniais funkciniais elementais, įskaitant žibintus, indikatorius, užvedimo jungiklį.

TECHNINIAI DUOMENYS

 

VARIKLIS
Tipas Keturtaktis, vieno cilindro Unicam SOHC, aušinamas skysčiu
Darbinis tūris (cm3) 449cm3
Cilindro diametras ir stūmuoklio eiga 96,0 x 62,1mm
Suspaudimo laipsnis 12,0: 1
Galingumas KW/aps.per min. 18,4kW/7,500min-1 (95/1/EC)
Maks. sukimo momentas Nm/aps.per min. 32Nm/7,500min-1 (95/1/EC)
Maitinimo sistema PGM-FI, su elektroniniu įpurškimu
Starteris Elektrinis Starteris
TRANSMISIJA
Pavarų dėžė 6 laipsnių
Pagrindinis perdavimas Grandinė
MATMENYS
Ilgis (mm) 2280m
Plotis (mm) 825mm
Aukštis (mm) 1260mm
Atstumas tarp ašių (mm) 1500mm
Sėdynės aukštis 940mm
Prošvaisa (mm) 315mm
Degalų bako talpa (l) 7,6L
PAKABA
Priekinė Showa 49mm coil spring fork
Galinė Showa monoshock using Honda Pro-Link system
PADANGOS
Priekinė 80/100-21
Galinė 120/80-18
STABDŽIAI
Priekiniai 260mm hydraulic wave disc
Galiniai 240mm hydraulic wave disc
RĖMAS
Teleskopinių šakių pasvirimo kampas 28,5°
Svoris 130,8 kg

KAINA

 

MODELIS GALIA KAINA SU PVM
CRF450L 18,4kW/7,500min 9 279,00 Eur

PAPILDOMA INFORMACIJA