24 gegužės, 2024
Lietuvos „Metų motociklu 2024“ išrinktas „Honda Africa Twin Adventure Sports“
Šiemet nugalėtojo laurai atiteko „Honda Africa Twin Adventure Sports“ modeliui. „Honda“ motociklai iš viso triumfavo net keturiose nominacijose. „Africa Twin“ laimėjo ir „Metų Adventure“ motociklų kategorijoje.
Skaitykite toliau
17 balandžio, 2024
Šiltas pavasaris išjudino naujų motociklų pardavimus
Kovą fiksuoti šilumos rekordai keliomis savaitėms anksčiau pažadino ir naujų motociklų pardavimus. Pirmųjų pavasario savaičių pardavimų tempai rodo, jog šiemet Lietuvos motociklų rinka galėtų augti 8-10% ir perkopti 1600 motociklų ribą. Palyginus su praėjusiais metais, Lietuvoje buvo parduoti 1473 nauji motociklai.
Skaitykite toliau
5 kovo, 2024
„Honda Civic Type R“ Lietuvoje: karščiausias hečbekas tapo retenybe
Į Lietuvą atvyko pirmasis vienuoliktosios kartos „Honda Civic Type R“ modelis. Lietuvos rinkai praėjusiais metais buvo skirtas tik vienas automobilis, kuris buvo iš karto parduotas. Po vieną automobilį galėjo įsigyti ir pirkėjai Latvijoje bei Estijoje. Planuojama, kad šiemet Lietuvos rinkai bus skirti tik du „Type R“ vienetai.
Skaitykite toliau
25 sausio, 2024
Dakare – aštuntoji „Hondos“ pergalė motociklų įskaitoje
Dakaro ralį motociklų įskaitoje laimėjo amerikietis Ricky Brabec, važiavęs „Honda CRF 450 Rally“ motociklu. Tai jau antroji amerikiečio pergalė Dakare. Pastarąjį kartą lenktynininkas triumfavo 2020 metų lenktynėse, kuriose taip pat vairavo „Honda“ motociklą. Per visą Dakaro istoriją „Honda“ motociklų įskaitoje nugalėjo 8 kartus.
Skaitykite toliau
23 sausio, 2024
„Honda“ ateities vizija: futuristinis elektromobilis pakeliui į gamybą?
„CES“ technologijų parodoje „Honda“ pristatė futuristinę „0 Series“ modelių koncepciją. Nors dėmesį traukęs „0 Series“ sedanas atrodo tarsi iš fantastinio filmo, „Honda“ teigia, jog tai realus žvilgsnis į 2026 metais prekyboje pasirodysiančius naujus gamintojo modelius.
Skaitykite toliau
20 spalio, 2023
Pamatykite, kaip Lietuva atrodo „Hondos“ reklamoje: klipą matys žiūrovai visoje Europoje
Šią vasarą Lietuvoje filmuotas Europos rinkai skirtas „Honda“ automobilių reklaminis klipas. Reklama buvo filmuojama Vilniaus mieste bei Vilniaus ir Trakų apylinkėse. Reklamoje pristatoma nauja „Honda“ hibridinių ir elektrinių modelių gama. Greta jau anksčiau debiutavusio „Honda HR-V“ visureigio, reklamoje rodomas visiškai naujas „Honda ZR-V“ hibridas, „Honda e:Ny1“ elektromobilis bei nauja „Honda CR-V“ šeimos visureigio karta.
Skaitykite toliau
16 spalio, 2023
„Honda“ atnaujino populiariausią savo motociklo modelį: pasiūlė daugiau galios ir pravažumo
2024 metų motociklų sezonui „Honda“ reikšmingai atnaujino populiariuosius kelionėms keliu ir bekele skirtus „Africa Twin“ bei „Africa Twin Adventure Sports“ modelius. Abu motociklai suteiks daugiau galios žemų sūkių diapazone, „Africa Twin“ motociklas bus prieinamas su pažangia „Showa EERA“ pakabos sistema, atnaujintas modelių dizainas, abi „Afrikos“ bus siūlomos su reguliuojamu priekiniu skydu su penkiais aukščio nustatymais. 
Skaitykite toliau
24 rugpjūčio, 2023
„Honda“ paskelbė naujų visureigių kainas: naujasis „Honda CR-V“ į Lietuvą atvyko anksčiau
„Honda“ paskelbė naujųjų „Honda CR-V“ ir „ZR-V“ visureigių bei „e:Ny1“ elektromobilių kainas. „Honda ZR-V“ modelis Lietuvoje kainuos nuo 40.360 Eur, „CR-V“ - nuo 45.000 Eur, o „e:Ny1“ - nuo 49.430 Eur. Beje, pirmasis „Honda CR-V“ visureigis jau atvyko į Lietuvą. Tai vienintelis naujos kartos „CR-V“ automobilis Baltijos šalyse. Latvijoje ir Estijoje šio modelio laukiama tik spalio mėnesį.
Skaitykite toliau
4 liepos, 2023
„Honda“ stiprinasi Europoje: rudenį debiutuos šeštosios kartos „Honda CR-V“
„Honda“ pristatė Europos rinkai skirtą naują „Honda CR-V“ modelį. Senajame žemyne „Honda CR-V“ bus siūlomas su savaime įsikraunančio hibrido bei iš tinklo įkraunamo hibrido (PHEV) pavara. Tai pirmasis „Honda“ hibridinis modelis, turėsiantis iš tinklo įkraunamą bateriją - jos dėka vien elektra „CR-V“ galės įveikti 82 km. Pirkėjus Lietuvoje naujieji „CR-V“ pasieks jau rudenį.
Skaitykite toliau
8 birželio, 2023
„Honda Moto Days 2023“ Vilniuje pakvies išbandyti „Honda“ motonaujienas
Birželio 16-17 dienomis Vilniuje vyks tradicinės „Honda Moto Days“ motociklų bandymų dienos. Daugiau nei 10 metų skaičiuojantis renginys šiemet pakvies išbandyti 8 naujus „Honda“ motociklų modelius, tarp kurių ir šio sezono hitais tapę „Honda XL750 Transalp“ bei „Honda CB750 Hornet“.
Skaitykite toliau