Naujasis HR-V e:HEV
Idealios linijos

Naujasis HR-V žengia didžiulį žingsnį ateities mobilumo link. Aiškios vientisos linijos sukuria naują drąsų siluetą, atspindintį tvirtą automobilio charakterį ir stilių.

Kruopščiai apgalvotos net mažiausios detalės, tokios kaip integruotos priekinės grotelės, paslėptos galinių durelių rankenėlės ir unikalūs apdailos elementai, išryškina stilingą automobilio siluetą. Tad keliaudami miesto gatvėmis, užmiesčio ar kitais keliais jūs visuomet tapsite dėmesio centru.

Prabanga ir praktiškumas

Erdvės pojūtis, kokybiškos medžiagos, santūrus ir prabangiai praktiškas salonas išskiria HR-V iš kitų automobilių.

Sąsajos su „Android Auto“ ir „Wireless Apple CarPlay“ užtikrins, jog kelyje niekada
neliksite be muzikos ir nepraleisite pranešimų.

Erdvės pojūtis

HR-V salono erdvė yra didžiausia klasėje. Mūsų unikalios konstrukcijos sėdynių sistema „Magic Seats“ suteikia dar daugiau galimybių lanksčiai pritaikyti salono erdvę pagal savo kasdienius poreikius.

Talpiausia bagažinė klasėje

Nuo kasdienio važinėjimo į darbą iki savaitgalio išvykos į pajūrį – dėl didelės erdvės kojoms ir talpios bagažinės kiekviena kelionė tampa smagiu vairavimo nuotykiu.

Nereikia įkrauti

Mūsų išmanioji savaime įsikraunanti hibridinė sistema „e:HEV“ užtikrina išskirtinę degalų ekonomiją ir įkvepiančią dinamiką, kurią galite iš tiesų pajusti.

Saugumo įranga

Honda SENSING sistema fiksuoja kelio ženklus bei važiavimo sąlygas anksčiau nei jūs ir padeda išvengti galimų pavojų naudodama tokias funkcijas kaip nematomų zonų stebėsena, susidūrimo sušvelninimo stabdant sistema ir išmanusis greičio ribotuvas.