Apie mus

Soichiro Honda kartą yra pasakęs: „Mes turime tik vieną ateitį ir, jei išdrįsime pasipriešinti nusistovėjusiai tvarkai, tuomet ji bus sukurta iš mūsų svajonių“.

Šia filosofija vadovaujamasi nuo pat 1948 metų, kuomet buvo įkurta „Honda Motor Corporation“. Čia niekuomet nepasitenkinama status quo, užduodama vis naujų klausimų ir nuolatos mokomasi. Įmonė siekia, kad neįmanomi dalykai virstų realybe, o didelės svajonės – didinga ateitimi. Šiandien „Honda“ gamina pažangius ir patikimus produktus beveik visiems gyvenimo atvejams: nuo vejapjovių iki įmonėms skirtų reaktyvinių lėktuvų. Kiekvienas produktas kuriamas taip, kad teiktų kuo daugiau džiaugsmo savininkams ir kaip įmanoma mažiau terštų aplinką.

2012 m. kovo mėn. 21 d. duris atvėrė UAB „Nippon Auto“ salonas – pirmieji tikri „Honda“ namai Lietuvoje. Tai vienintelis oficialus šio prekės ženklo automobilių ir motociklų prekybos autorizuotas atstovas bei didžiausias produktų pardavimo salonas ir servisas Lietuvoje.

„Nippon Auto“ – tai moderni, „Honda“ prekinį ženklą atstovaujanti įmonė, kuri vadovaujasi pamatinėmis kompanijos vertybėmis: mums svarbu palaikyti gerus santykius su klientais, kurti patogias darbo vietas darbuotojams, rūpintis aplinkos apsauga ir išnaudoti modernių technologijų teikiamas galimybes.

Susipažinkite su „Honda“ filosofija ir istorija

HONDA legenda: pokario startuolis

HONDA legenda: nuo motorinio dviračio iki reaktyvinio lėktuvo

HONDA legenda: gimę eksportuoti

HONDA legenda: globalaus automobilio pėdsakais