NAUJASIS JAZZ HYBRID
HIBRIDAS, DERANTIS PRIE JŪSŲ GYVENIMO BŪDO

Nauji modeliai išsiskiria nepriekaištingu estetikos, funkcionalumo, pažangaus „e:HEV“ hibridinio galios agregato ir stebėtinai erdvaus salono deriniu. Jūsų pasirinkimui siūlome rafinuotą bei stilingą „Jazz“ hečbeką ir naują, aktyviam gyvenimo būdui pritaikytą „Jazz Crosstar“, kuris išsiskiria visureigiams būdingu dizainu ir naujomis kėbulo spalvomis, įskaitant dvispalvius variantus.

PASAULIS PRO "JAZZ" LANGĄ

Naujuosiuose „Jazz“ ir „Jazz Crosstar“ automobiliuose atsiveria panoraminis kelio vaizdas – tarsi viską matytumėte plačiaekraniu režimu. Geresnis matomumas ne tik suteikia daugiau pasitikėjimo vairuojant, bet ir lemia didesnį saugumo lygį. Erdviame salone yra dar daugiau vietos kojoms, taip pat įrengtos patogios priekinės sėdynės su nuovargį mažinančiomis savybėmis ir juosmens atrama – komforto lygiu „Honda Jazz“ prilygsta limuzinų klasės automobiliams.

NAUJASIS “JAZZ CROSSTAR”

„Jazz Crosstar“ – naujas šeimos atstovas. Tai dinamiškas, aktyviam gyvenimo būdui pritaikytas automobilis, išsiskiriantis tvirtu ir sportišku dizainu su charakteringomis grotelėmis, stilingais integruotais bėgeliais ant stogo ir aukštesne prošvaisa, užtikrinančia lengvesnį patekimą į saloną ir geresnį matomumą kelio priekyje.

NAUJA HIBRIDINĖ PAVARA

„Jazz“ siūlo tris važiavimo režimus – elektrinį, hibridinį ir vidaus degimo variklio, kurie sklandžiai perjungiami priklausomai nuo važiavimo sąlygų, užtikrinant maksimalų našumą efektyviausiu būdu. Tiesiog šokite į vidų, spustelėkite paleidimo mygtuką ir pirmyn!

DĖMESIO CENTRE

Naujieji „Jazz“ modeliai su mūsų naujausia informacine ir pramogine sistema leidžia palaikyti nuolatinį ryšį su pasauliu. Jūsų paslaugoms įrengtas DAB skaitmeninis radijas, siūlantis platų stočių pasirinkimą, taip pat pažįstamas, išmaniuosius telefonus primenantis naujas 9 colių jutiklinis ekranas su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ integracija.

Balsu valdomas „Honda“ asmeninis asistentas gali palaikyti su jumis tikrą pokalbį, suprasdamas kontekstą ir pateikdamas jums atitinkamas rekomendacijas. Jis visuomet pasirengęs jums padėti, nesvarbu, ar norėtumėte sužinoti orų prognozę, susirasti mėgstamos muzikos įrašą ar pasirinkti restoraną.

JAUSKITĖS KAIP NAMIE

Mūsų garsiosios unikalios sėdynės „Magic Seats“ su siūlomais įvairiais konfigūravimo variantais prireikus leidžia pakeisti erdvės išdėstymą pagal savo poreikius ir sutalpinti daugiau bagažo. „Jazz Crosstar“ sėdynių apmušalai yra atsparūs vandeniui, todėl ant jų neliks jokių jūsų aktyvaus gyvenimo pėdsakų.